-----------------------------------------------------------------------

Drodzy Wystawcy!

Przypominamy, że w tym roku Uczestnicy, którzy wygrają w konkursach naszą walutę konwentową DOLLAMY będą ją wymieniać na Waszych stoiskach! W tym roku nie organizujemy sklepiku konwentowego, co za tym idzie nie ma możliwości rozliczenia się w barterze!

Nie dotyczy to stoisk gastronomicznych, które jak co roku w ramach opłaty pomogą nam wykarmić naszych Helperów.

Pozdrawiamy 

Ekipa Gakkonu 

-----------------------------------------------------------------------

KONWENCJA TO WAŻNA RZECZ! 

Chcemy przenieść naszych Uczestników, a Waszych Kilentów wprost do kiasyna, dlatego też potrzebujemy Waszej pomocy! Chcielibyśmy, żeby każdy Wystawca postarał się stworzyć jak najlepszy klimat na swoim stoisku, a sam prezentował się GODNIE, ELEGANCKO, POWALAJĄCO... słowem jak z filmu! Dlatego też w tym roku, aby uzyskać atrakcyjniejsze warunki wynajmu powierzchni wystawienniczej obsługa stoisk musi mieć stroje wieczorowe lub stroje kurpierów, ala krupier.

Absolutnie nie każemy nikomu paradować w sukni balowej czy smokingu w środku lata, w dodatku w pracy! Chodzi o miły akcent. Zamiast koszulki i wytartych dresów Panom proponujemy koszulę z którkim rękawkiem, którkie spodenki jeansowe/materiałowe oraz kamizelkę, może do tego wąsik? Drogie Panie, elegancka zwiewna sukienka, zamiast szortów zestawionych z bokserką i już nikt Wam nie powie, że to nie Wasza bajka! 

Oczywiście, ambitnych i wybitnych zapraszamy do zrealizowania bardziej fantazyjnych i wymagających projektów !

Nie, zorganizowanie loterii na stoisku nie liczy się jako realizacja konwencji. ;)

 

Pozdrawiamy Ekipa Gakkonu

Copyright © 2018 gakkon.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

design by GreenMouse.pl