ZelCoShorse ​ 

 
 
 

          Zel tworzy cosplaye od 2006 roku. Reprezentował Polskę w międzynarodowych konkursach: w ECG - European Cosplay Gathering 2013 oraz EuroCosplay 2014 oraz Clara Cow's Cosplay Cup 2016 w Hadze. Cosplay jest dla niego pasjonującym i bardzo wymagającym hobby, a największą przyjemność sprawiają mu w nim występy sceniczne.

https://www.facebook.com/ZelCoShorse 

 

 

 

 

Kabaret Pod Napięciem

          

          Kabaret Pod Napięciem z Gdańska tworzą Arkadiusz "Pan" Pawłowski, Maciej Wójtewicz i Michał Sidorkiewicz. Oto przed Wami prawdziwy sceniczny dynamit! 

http://kabaretpodnapieciem.pl/

 

 

 

Katarzyna Clio Gucewicz

          Katarzyna Clio Gucewicz (ur. 1979) – pochodzi z Trójmiasta, od kilkunastu lat mieszka w Finlandii. Z wykształcenia lekarz, specjalista chorób psychicznych, na co dzień pracuje w szpitalu psychiatrycznym, zagłębia się też w tematykę psychoanalizy. Od dziecka zafascynowana fantastyką w każdym gatunku, zaś kulturą i sztuką Japonii niewiele krócej. Amatorka podróży kolejowych, kotów oraz skoków narciarskich, która najlepiej czuje się w domowym zaciszu z dużym kubkiem herbaty.
          Pisze od najwcześniejszych lat - zarówno poezję, jak i prozę – na papier przelewając własne emocje, przeżycia i przemyślenia, zaś na główną tematykę obiera stosunki międzyludzkie.

 

 

Baniak Baniaka

          Od 2013 roku prowadzi kanał filmowy "Baniak Baniaka", który jest poświęcony w 100% grom fabularnym. Po kilku latach działalności zdobył tysiące fanów, dzięki regularnym publikacjom, humorowi i oferowaniu wsparcia dla Mistrzów Gry. Sam często podkreśla, że tworzy pomoc tylko dla początkujących MG, lecz oglądają go także doświadczeni gracze, ze względu na przystępną i ciekawą formę opowiadania o tym niszowym hobby. Jest autorem serii poradników, filmowych konkursów, prezentacji RPG oraz sesji RPG prowadzonych na żywo, podczas których publiczność współtworzy przedstawianą fabułę. Baniak znany jest także jako redaktor naczelny polskiej linii wydawniczej gry fabularnej "Dark Heresy".

 

 

Toru


          Początki mojej przygody z cosplayem sięgają roku 2010, kiedy to próbowałam szyć kostiumy z prześcieradeł i farbować peruki ze sklepów z zabawkami. Wciągnęło mnie to na tyle, że przez te 7 lat wykonałam niemalże 50 strojów, z których kilka przyniosło mi większe lub mniejsze sukcesy. Miałam okazję reprezentować Polskę na finałach C4 dwukrotnie (w 2015 i 2017 roku), za pierwszym razem zajmując drugie miejsce z LinąSakurą. 

Na tegorocznym Gakkonie będę oceniać konkurs cosplay oraz poprowadzę dla was panel o międzynarodowych konkursach cosplayowych!

 

 

 

Buki

 

          Jakub "Buki” Gertych - Prowadzi najpopularniejszy kanał o tematyce mangi i anime w Polsce. Pasjonat tworzenia wideo w internecie oraz wszelakich seansów począwszy od anime po filmy, seriale, a nawet dramy.

Copyright © 2018 gakkon.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

design by GreenMouse.pl