Blackjack dla Topornych, Bar pod Palmą

Panele i prelekcje różenej maści i rodzaju. W tych salach spodziewaj się niespodziewanego. 

Ruska Ruletka, Atrapa Skarbca

Sale dla uczestników z żyłką rywalizacji. Chcesz coś wygrać, albo po prostu wykazać się wiedzą czy umiejętnościami? To tutaj! Najlepsi zostaną nagrodzeni.

Dawne Komputery i Gry

Japońskie konsole z lat 80tych i 90tych ubiegłego wieku (przede wszystkim ze stajni Nintendo). Wszystkie stanowiska w pełni sprawne, będzie można więc z nich w pełni korzystać i zagrać w kilkadziesiąt dostępnych gier.  Będą również turnieje!

DDR

RockBand

UltraStar

... ale ja się nie chwalę, ja po prostu mam talent! Salę poprowadzi dla Was UltraStar T.A.

Cirno - Touhou Room

Jeżeli chciałbyś się zapoznać z fenomenem gier z najpopularniejszej serii indie w Japonii, to zapraszamy do sali poświęconej Touhou Project, gdzie można będzie sprawdzić się w różnorakich grach z gatunku Shoot 'em Up, bijatykach oraz wielu produkcjach stworzonych przez społeczność fanów serii. Specjalnie dla was ekipa Cirno.pl przygotowała wiele atrakcji, które przeniosą was do magicznego świata Gensokyo oraz doradzą wam, w jaki sposób zacząć przygodę z przygodę z tym dużym uniwersum. 

Biuro Projektantów Falsyfikatów

To tutaj pracują nasi najlepsi rysownicy oraz graficy. Zapraszamy wszystkich z zajawką artystyczną, może i Ty zaciągniesz się do naszego tajnego biura!

Garderoba Gwiazd

Zapraszamy Was do Garderoby, gdzie zobaczycie jak dobrze uczesać perukę, tak aby łysina nie prześwitywała, gdy dumnie blefujecie w Blackjacka. 

Karcianki i Planszówki

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów planszówek! Zarówno wyjadaczy jak i tych całkowicie zielonych. Podczas konwentu odbędzie się także kilka turniejów! :)

Scena pod Neonami

Tu odbędą się najważniejsze atrakcje konwentu! Koncerty, wsytępy, cosplay - to wszystko odbędzie się tutaj! 

Piwnica RPG/LARP

Sala poświęcona całkowicie grom fabularnym. To tuaj w cichym zakątu wraz z kompanami wyruszysz w niezapomnianą przygodę. 


MikuWorld.pl

Interesujesz się syntezatorem VOCALOID? Znasz wszystkie lub większość z nich? A może dopiero co poznałeś ten świat i nie wiesz od czego zacząć? Wszystko jedno! Znajdziesz tutaj wszystko: od paneli po konkursy i wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

Strefa osu!

Lubisz gry muzyczne? Może jeszcze nie miałeś takiej możliwości, ale chcesz sprawdzić swoje umiejętności wyczucia rytmu? Jeżeli tak, to przybądź do osu!roomu, gdzie będziesz mógł sprawdzić się na jednym z czterech trybów gry, poznać innych ludzi z community, a co najważniejsze - dobrze się bawić! Kto wie, może dzięki tej grze poszerzy się Twoja wiedza z zakresu muzyki azjatyckiej (i nie tylko)?

Gadżetońskie Kasyno

W Gadżetonie wszystko się może zdarzyć! Zapraszamy na kominek w Hearthstone !

Sound Voltex

Ekipa osu! Polish Team we współpracy z Bemani Polska pragnie Was zaprosić do odwiedzenia stanowiska Sound Voltex! Jest to gra rytmiczna opierająca się na zasadach podobnych do osu!manii oraz DJ Hero, więc jeżeli wcześniej spotkaliście się z tymi tytułami, to mechanika gry nie będzie Wam w żaden sposób obca! Będziecie mieli okazję pograć na kontrolerze odwzorowującym automaty w Kraju Kwitnącej Wiśni, zbudowanym zupełnie od podstaw. Gra posiada interaktywny samouczek, więc każdy bez problemu może nauczyć się grać zupełnie od podstaw. Zapraszamy!

 

Skarbiec

Tutaj przetrzymujemy wszystkie żetony i gotówkę w naszym kasynie. W ogóle nie prosimy się o obrabowanie!

Copyright © 2018 gakkon.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone

design by GreenMouse.pl